Technology

Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

19.03.2021, 13:18 0 komentarzy
Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

Niedawno, bo 7.03 o godzinie 20:00 miał miejsce wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. O wywiadzie tym zrobiło się niebywale głośno i nadal jest to jeden z przodowniczych tematów wśród rozmaitych tabloidów. Po wyrzeczeniu się pary z królewskiej rodziny oraz przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był pierwszy łączony wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Podczas spotkania z Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. Podczas rozmowy ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na dodatek, według upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym starciu w rodzinie królewskiej stoją raczej po stronie królowej Elżbiety II i pozostałych członków rodziny niż Meghan i Harry'ego. Jednak nie można ukryć, że poparcie jest niezwykle zróżnicowane, w zależności od wieku i sympatii politycznych. Brytyjskie media informują, iż jeżeli tylko Meghan i Harry chcieliby kiedyś powrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem przekreślili nieodwołanie swoją możliwość. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła też sferę samobójczych myśli Meghan a także tego, że książe nie zauważał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam dodał.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, którzy zajmują się szukaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, zachęcili czwórkę profesjonalistów omawiających w mediach kwestie rodziny królewskiej na omówienie wywiadu 2 dni przed jego publikacją. Eksperci, w tym dawniejszy sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, omówili cały wywiad, zarzucając przy tym Oprah stronniczość natomiast Markle stosowanie ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym a także Meghan Markle pokazany został w wieczorem w TVN24. Wówczas wywiad ten podglądało średnio szacunkowo milion widzów. Ta telewizyjna stacja była wtedy drugim z kolejności liderem rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednocześnie mówi się, jakoby wywiad ten udowodnił informacje dotyczące Winfrey jako redaktorki, która może wykrzesać z rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Biorąc pod uwagę niesłychane szczegóły książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Bezsprzecznie trzeba przyznać, że fakt ten będzie w ciągu tych tygodni z pewnością cały czas komentowany.

Zostaw komentarz