Technology

Triumfatora światowych mistrzostw Formuły 1 będziemy znać dopiero po ostatnim wyścigu dobiegającego ku końcowi sezonu! Fantastyczne emocje a także pierwsza pozycja Hamiltona Lewisa w trakcie GP Arabii Saudyjskiej!

07.12.2021, 10:07 0 komentarzy
Triumfatora światowych mistrzostw Formuły 1 będziemy znać dopiero po ostatnim wyścigu dobiegającego ku końcowi sezonu! Fantastyczne emocje a także pierwsza pozycja Hamiltona Lewisa w trakcie GP Arabii Saudyjskiej!

Do końca wciąż trwającego sezonu Formuły 1 pozostał jedynie jeden wyścig, a wielbiciele tego sportu w dalszym ciągu nie znają odpowiedzi na najbardziej istotne zagadnienie. Od bardzo wielu lat nie było takiej sytuacji w w zmaganiach w Formule 1, aby zdobywcę mistrzostwa świata zobaczyć dopiero na koniec decydującego wyścigu całego sezonu. Bez najmniejszych wątpliwości w tym kontekście obecnie trwający sezon jest nadzwyczajny. W trwającym aktualnie sezonie jedynie dwójka kierowców się liczyło w walce o światowe mistrzostwo i warto to podkreślić. Oczywiście mowa o Hamiltonie z zespołu Mercedesa AMG oraz Verstappenie ze stajni Red Bull Racing. Nadal panujący czempion napotkał w tym sezonie oponenta, który może z nim rywalizować. Mistrz świata miał możliwość, żeby zrównać się punktami z kierowcom pochodzenia holenderskiego w trakcie w trakcie wyścigu w Arabii Saudyjskiej i faktycznie ta misja mu się udała. O wygraniu tytułu mistrza świata F1 dzięki rozstrzygnięciom z poprzedniego wyścigu będzie decydować ostatni wyścig kończącego się sezonu.

Jazda wspomnianych wcześniej kierowców na przestrzeni całego sezonu jest genialne i nie da się tego ukryć. Ci dwaj zawodnicy definitywnie odskoczyli pozostałym zawodnikom od wyścigu numer jeden i dali do zrozumienia, kto wyłącznie liczy się w rozgrywce o tytuł mistrzowski F1. Zawodnicy z innych stajni mieli możliwość wyłącznie podziwiać ich walkę o zwycięstwa w kolejnych GP a także dyskutować kto z nich ostatecznie wywalczy tytuł mistrzowski F1. W trakcie aktualnego sezonu nie zabrakło niezwykłych emocji i często miały miejsce wypadki między tymi dwoma niesamowitymi kierowcami i warto wziąć to pod uwagę. Pomimo gigantycznych emocji Ci dwaj kierowcy darzą się wzajemnym szacunkiem i zwracają uwagę na to, że w decydującym wyścigu sezonu po wygraną sięgnie ten lepszy kierowca. To, iż batalia o tytuł mistrzowski Formuły 1 rozwiąże się dopiero w trakcie w trakcie GP Abu Dhabi jest bez najmniejszych wątpliwości nieprawdopodobny dla wszystkich sympatyków sportów motorowych. Ostatni wyścig w tym sezonie F1 zapewnić nam może bardzo dużo emocji i nie podlega to żadnej wątpliwości. Na finalne zakończenie pomiędzy tymi dwoma fantastycznymi kierowcami pozostaje nam więc jedynie oczekiwać.

Zostaw komentarz