Technology

Świetny pojedynek we włoskich rozgrywkach mieli szansę obejrzeć włoscy piłkarscy wielbiciele! AC Milan odrobił parę oczek do zajmującego pierwsze miejsce Interu po tym jak ograł AS Romę!

10.01.2022, 14:46 0 komentarzy
Świetny pojedynek we włoskich rozgrywkach mieli szansę obejrzeć włoscy piłkarscy wielbiciele! AC Milan odrobił parę oczek do zajmującego pierwsze miejsce Interu po tym jak ograł AS Romę!

Bez cienia wątpliwości w tym momencie włoska liga prezentuje się znacznie bardziej intrygująco niż w ostatnich sezonach. Każda drużyna ma kadrę wypełnioną zdolnymi zawodnikami, co przekłada się na niezwykle emocjonujące starcia. Możemy też dojść do wniosku, iż po tym, jak pierwszy raz od dekady to nie Juventus sięgnął po mistrzowski tytuł włoskie zespoły zrobiły się zdecydowanie śmielsze. Zwycięstwo Interu z Mediolanu we włoskich rozgrywkach pokazał, iż każda ekipa ma możliwość rywalizować o tytuł mistrzowski. W tym momencie nakreślić głównego faworyta do mistrzostwa Włoch, gdyż czołówka tegorocznych zmagań jest niezwykle wyrównana. W tym momencie to Inter FC zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji włoskiej Serie A, ale do końca sezonu pozostało jeszcze mnóstwo pojedynków. Milan, który musiał się zmierzyć z Romą prowadzoną przez selekcjonera Mourinho to druga drużyna z Mediolanu, która rywalizuje o mistrza kraju.

To spotkanie piłkarze Milanu niesamowicie zaczęli i trzeba to zaznaczyć. Już po 15 minutach prowadzili rezultatem 2:0 i mogło się wydawać, że mają tok tego pojedynku pod absolutną kontrolą. Trenowani przez trenera Mourinho Jose gracze usiłowali odkręcić zły rezultat, jednak popełnione błędy w początkowych minutach pojedynku były zbyt istotne. Drużyna z Rzymu w ostatnich minutach pierwszej połowy meczu dała radę ustrzelić kontaktową bramkę, co bez najmniejszych wątpliwości wlało wiarę w serca wielbicieli tego klubu. Abraham Tammy sfinalizował dobre zagranie ze strony Pellegriniego i w czterdziestej minucie trafił do siatki. Piłkarze Milanu cały czas przygotowywali akcje na pole karne stołecznej drużyny, gdyż nie zamierzali czekać do ostatniego gwizdka sędziego. Trzecie trafienie strzelił Leao na osiem minut przed końcowym gwizdkiem i finalnie AC Milan triumfował wynikiem 3:1. Milan wypracował sobie okazję na powiększenie wyniku w ostatnich minutach meczu, ale z jedenastki nie zdołał strzelić Ibrahimović, gdyż jego uderzenie wybronić zdołał Rui Patricio.

Zostaw komentarz