Technology

Leo Messi przestał być zawodnikiem Barcelony! Jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy w dziejach piłki nożnej zmienia drużynę na PSG!

23.08.2021, 14:57 0 komentarzy
Leo Messi przestał być zawodnikiem Barcelony! Jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy w dziejach piłki nożnej zmienia drużynę na PSG!

Transferowe roszady piłkarskich ekip w ramach pauzy między zmaganiami ligowymi bez cienia wątpliwości robią wrażenie. Jednak niemal wszystkich kibiców nożnej piłki zaskoczyło to, co mieliśmy okazję oglądać w tym roku. Większość piłkarskich kibiców była pewna, że Messi Lionel będzie graczem Barcelony do zakończenia swojej przygody z piłką nożną. Ekipa z Hiszpanii jednak popadła w problemy finansowe i argentyński zawodnik nie miał wyjścia, był zmuszony zmienić klub. Zespołem, który podjął decyzję, aby zatrudnić kapitana kadry narodowej Argentyny okazał się PSG. Klub z ligi francuskiej zaproponował Argentyńczykowi lukratywną ofertę kontraktu, którą były już piłkarz Barcy podpisał. z pewnością moment przełomowy w dziejach światowej piłki i trzeba to zapamiętać. Futbolowi wielbiciele od dziś będą mogli oglądać grę Messiego w lidze francuskiej. Bez cienia wątpliwości sporo osób będzie zainteresowane tym, jak gracz z Argentyny odnajdzie się w nowej drużynie. Leo Messi będzie tworzył tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe Kylian a także Neymar Jr, co dać może wicemistrzowi Francji sporo trofeów.

Zostaw komentarz