Technology

Klęska drużyny Polski z narodową kadrą Czech na początek eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

26.06.2023, 16:52 0 komentarzy
Klęska drużyny Polski z narodową kadrą Czech na początek eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Czeska kadra narodowa ogrywa reprezentację narodową Polski w inauguracyjnym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Ostatni mundial w wykonaniu zespołu narodowego Polski nie był zbyt udany. Polscy reprezentanci rzecz jasna dali radę awansować do pucharowej fazy, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Piłkarscy fani z naszego kraju zgodnie sądzili, że jest potrzebna zmiana na stanowisku szkoleniowca. I chociażby dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Nowym trenerem polskiej narodowej kadry został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym rywalem była reprezentacja narodowa Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby zatriumfować.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego humory w polskiej kadrze były dobre, jednak weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Narodowa reprezentacja Czech bowiem zdołała strzelić dwie bramki już po 3 minutach spotkania. Zarówno dla sympatyków zasiadających na trybunach w Pradze, jak i graczy było to gigantyczne zaskoczenie. Piłkarze czeskiej kadry narodowej od pierwszego gwizdka arbitra prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych graczy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej odsłonie to się zmieni. W drugiej odsłonie tego meczu kadra narodowa Polski grała trochę lepiej, jednak to Czesi strzelili bramkę numer trzy. Zdobywcą bramki numer 3 w 64. minucie był Kuchta. Gracze polskiego zespołu narodowego zdołali zdobyć wyłącznie jedną bramkę na 3 minuty przed końcem pojedynku. Ten pojedynek w wykonaniu narodowej kadry Polski był tragiczny i należy to podkreślić. Portugalski trener Fernando Santos z pewnością nie tak debiut w zespole narodowym Polski. Kadra narodowa Polski w drugim spotkaniu eliminacyjnych zmagań mierzyć się będzie z narodową reprezentacją Albanii. Drużyna Polski bez cienia wątpliwości musi odnieść wygraną w tym meczu.

Zostaw komentarz