Technology Technology

Dzielenie konta ze znajomymi będzie bez porównania bardziej skomplikowane! Niedługo pojawi się najnowszy system uwierzytelniania w Netfliksie.

08.06.2021, 10:22 0 komentarzy
Dzielenie konta ze znajomymi będzie bez porównania bardziej skomplikowane! Niedługo pojawi się najnowszy system uwierzytelniania w Netfliksie.

Miłośnicy filmowych produkcji a także seriali mogą stać się delikatnie zaniepokojeni, ponieważ ze świata internetowego przychodzą słabe komunikaty. Strona internetowa VOD zwana również jako Netflix rozmyśla nad tym by wstrzymać abonentom współdzielenie kont. Do chwili obecnej to była strasznie wygodna i bardzo popularna możliwość. Za tylko jeden rachunek płaci naprawdę dużo klientów i mogą oni mieszkać w różnych budynkach. Ostatecznie witryna VOD Netflix nie potwierdziła całkowitego zakazania kont dzielenia, ale zdecydowała przygotować pewnego rodzaju utrudnienie. Netflix firma ma w planach zastopować kont współdzielenie klientom, którzy nie pomieszkują w jednym mieszkaniu. Na ekranie telewizora widnieć będzie zawiadomienie, które wymusi na konsumencie potwierdzenie tego, że jest właścicielem. Lider w otoczeniu stron internetowych VOD zamierza wysyłać weryfikacyjny ciąg liczb na przypisany adres zamieszkania albo numer telefonu. Osoby korzystające z konta powinni w przypadku jak ten mieć świadomość faktu, że wystąpią reorganizacje w używaniu z internetowego portalu VOD Netflix.

Zostaw komentarz