wirtualny adres kraków cennik 2021

05.08.2021, 16:39 0 komentarzy
wirtualny adres kraków cennik 2021

Posiadasz firmę, jednak nie masz ochoty na płacenie wysokich sum za wynajem biura? Dopiero zaczynasz swoją własną działalność gospodarczą i nie masz ochoty inwestować większej ilości pieniędzy w wynajęcie lokalu? Office on Time oferuje idealne rozwiązanie wszystkich Twoich problemów. Wynajęcie wirtualnego biura to wspaniała opcja dla firm, które zazwyczaj nie potrzebują stałej placówki.

Biuro wirtualne kraków, czyli nasza firma-Office on Time zajmuje się szeroko pojętą obsługą biznesową, zaczynając od wynajmowania adresu dla Twojej marki, kończąc na poradach prawnych. Przestronne i ze smakiem urządzone pokoje to idealne miejsce do spotkań biznesowych, pracy czy narad. Znajdą w nich Państwo wszystkie niezbędne urządzenia biurowe, które pozwolą Państwu wygodnie pracować w samym sercu Krakowa. Należy pamiętać,że lokalizacja jest niezmiernie ważnym czynnikiem , który wpływa na wizerunek firmy. Lokalizacja w centrum wzbudza zaufanie oraz wywiera wrażenie profesjonalizmu. Łatwy i szybki dojazd na miejsce spotkania biznesowego jest dużym ułatwieniem zarówno dla potencjalnego klienta jak i przedsiębiorcy. Adres do rejestracji firmy kraków to idealne rozwiązanie!

Dane firmy:

Office On Time

ul. Wiślna 9/5

31-007 Kraków

Mamy do zaoferowania szeroki wybór pomieszczeń, wyposażonych we wszystkie potrzebne sprzęty. Wirtualny adres kraków nie jest tylko miejscem spotkań. Jest to także wykorzystywany w w wizytówkach i stemplach adres marketingowy i korespondencyjny. Sprawnie obsługujemy korespondencję naszych klientów, odbieramy i odsyłamy listy polecone i zwykłe.

Nasza oferta posiada trzy atrakcyjne pakiety, które dostosowaliśmy do różnych potrzeb różnych przedsiębiorców. Dzięki temu można dobrać najdogodniejszą opcję, biorąc pod uwagę środki , którymi dysponuje nasz Klient. Mają Państwo również możliwość skorzystania z profesjonalnych pora prawnych czy mediacji prowadzonych przez naszych profesjonalistów z dziedziny biznesu. Za niską cenę otrzymują Państwo dostęp do wszelkich narzędzi pracy: nielimitowanego i szybkiego internetu, laptopa, drukarki czy ksera. Istnieje również możliwość wynajęcia biurka lub całego gabinetu na godziny.

wirtualne biuro krakow https://officeontime.net.pl/

Wirtualne biuro Kraków to idealna propozycja dla wszystkich przedsiębiorców, którzy nie potrzebują lokalu na stałe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy OfficeOnTime i wybrania pakietu dla siebie!