Zobacz Wymiana baterii iphone Szczecin

12.07.2020, 14:48 0 komentarzy
Zobacz Wymiana baterii iphone Szczecin

Serwis MacBook Szczecin wykonuje profesjonalny serwis oraz naprawę produktów firmy Apple. Jesteśmy zespołem z wielkim doświadczeniem, zrzeszającym najlepszych specjalistów w dziedzinie nowych technologii. Jesteśmy z miasta Szczecin.

To co nas wyróżnia, to indywidualne i kompleksowe podejście do każdego klienta. Przy oddaniu urządzeńdo naprawy otrzymujecie aż 6 miesięcy gwarancji na jego naprawę. Dodatkowo nigdy nie oddamy Ci całkowicie nie zdiagnozowanego urządzenia. Każda wizyta w serwisie Mcbook Szczecin wiąże się z obowiązkową diagnostyką i testowaniem wszelkich komponentów. Za każdym razem możesz liczyć na pełen profesjonalizm, a w szczególności w przypadku dokumentacji. Przy każdym korzystaniu z usług naszego serwisu i Mac otrzymujesz pokwitowanie za pozostawione u nas urządzenia, z dokładnym opisem danego zlecenia, przewidywaną datą naprawy i związanymi z nią obciążeniami finansowymi.

Nasz serwis MacBook zajmuje się przede wszystkim profesjonalną naprawą MacBook Pro, MacBook Air, iMac oraz Mac Mini.

Zajmujemy się między innymi naprawą sprzętu: naprawa po zalaniu, naprawa karty graficznej GPU MacBook iMac czy naprawa płyty głównej lub pamięci Ram. Dodatkowo zajmujemy się wszelkiego rodzaju wymianą, na przykład karty graficznej GPU MacBook iMac, matryc i skrzydła MacBook, klawiatury MacBook, baterii MacBook, pamięci Ram .

Serwis MacBook wykonuje dodatkowo mnóstwo innych usług, niezwiązanych z awariami użytkowanego sprzętu. Do zakresu usług należy przywracanie systemu po awariach, odzyskiwanie danych, formatowanie dysków i instalacja oprogramowania, tworzenie kopii zapasowych, usuwanie wirusów i instalacja oprogramowania antywirusowego lub migracja danych. Instalujemy także system OS X.

Zaufaj specjalistom: serwis iphone to najlepsze możliwe miejsce dla Twojego sprzętu. Uzyskaj gwarancję skutecznej naprawy bez ponoszenia dużych kosztów!

Tagi: