Najlepsze okna Szczecin lipiec 2021

Najlepsze okna Szczecin lipiec 2021

drzwi Szczecin

Kim jesteśmy?

Firmato jeden ze lokalnych liderów wśród firm , który zajmuje się głownie montażem, sprzedażą i naprawą dachów, okien i drzwi. Bardzo długie doświadczenie w branży skutkuje pełnym profesjonalizmem, pilnowaniem czasu realizacji zleceń i ogromną dbałością o detale projektów. Dajemy ci zadowolenie i satysfakcję z oferowanych przez nas usług. Najlepsi specjaliści dokonują także profesjonalnej wyceny i doradzają w technicznym i estetycznym zakresie usług. Dostaną Państwo dokładną wycenę i pomiar wliczone w koszt usługi.

Poza trzema najważniejszymi filarami usług firmy (okna, drzwi i dachy), w zakresie wykonywanych przez nas usług leży również wymiana okuć okiennych i drzwiowych, sprzedaż i montaż rolet zewnętrznych, konserwacja okien, wykonywanie elewacji i dociepleń budynków, wymiana uszczelek i klamek, montaż nawietrzaków, naprawa monobloków. Oferujemy również usługi dekarskie oraz ciesielskie.

Od lat współpracujemy zarówno z prywatnymi klientami, jak i z firmami, cały czas rozszerzając grono usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki naszej dużej ofercie, nawet bardzo indywidualni klienci znajdą dla siebie doskonałe rozwiązania techniczne i wizualne.

Do współpracy wybieramy tylko najznakomitsze firmy, takie jak Porta Drzwi, Wikęd, Blachy Pruszyński oraz Budmat. W naszej szerokiej ofercie drzwi można odszukać wiele rodzajów drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, jedno oraz dwuskrzydłowych, pokojowych i klatkowych. Znajdą u nas Państwo również okna o przeróżnych, najróżniejszych walorach estetycznych, ale wszystkie nasze produkty cechuje ponadprzeciętna izolacja, nowatorskie rozwiązania techniczne i ogromna użyteczność. Nasze dachy dostępne są w dużej ofercie kolorystycznej i w dużej ilości rodzajów blachodachówek.

Ofertę naszej firmy charakteryzuje dobry stosunek jakości do ceny. Gwarantujemy, że nasze usługi są w zasięgu każdej kieszeni. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Martex oraz do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy z przyjemnością doradzą przy wyborze odpowiedniego rozwiązania. Wykonujemy usługi na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

okna-szczecin.szczecinvip.pl

Zaufaj specjalistom w dziedzinie montażu, sprzedaży i naprawy dachów, okien i drzwi. Nie zawiedziemy!